• Üretim - Sevkiyat : Emek Mh. Pınar Cd. Bardak Sk. Sancaktepe - İstanbul/ Türkiye
  • +90 538 617 47 38
Hakkımızda

Hakkımızda

İnventor Design ekibi olarak , uzun yıllardır gerek tasarım gerek kurulum montaj hizmetleri ile fuar sektörünün içerisinde yer almış, bu güne kadar bir çok firmaya destek vermiştir. Nihayetinde iş deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi doğrudan müşterilerimiz ile paylaşmak adına çıktığımız bu yolda İnventor Design çatısı altında hizmet vermeyi uygun gördük. 

İnventor Design olarak müşterilerimizin isteklerini titizlikle dinler, kurumsal yapılarına ve ürünlerine uygun özgün tasarımlar hazırlıyoruz. Tasarım, üretim, nakliye, montaj, demontaj aşamalarının tümünü firmamız bünyesinde üstleniyor ve müşterilerimize en iyi fuar deneyimini sunmayı amaçlıyoruz. 

Fuar sektörünün inceliklerine hakim ekibimizle standınız söz verdiğimiz gibi söz verdiğimiz zamanda kurulur. Onayladığınız tasarım aynen üretilir ve standınız kurulduğunda olumsuz sürprizlerle karşılaşmazsınız. 

Stand üretiminin yanında fuar süresinde kullanılacak yan ürünleri de müşterilerimize kiralama yöntemi ile temin ediyoruz. Kiralama hizmeti verdiğimiz ürünlerin listesini  buradan inceleyebiilirsiniz... 

Birlikte çalışmak dileğiyle... 

 

 

www.inventor-design.com